نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

ساکنین محترم مناطق شمال تهران می توانند به راحتی از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه ایران شمال تهران از تمامی خدمات بیمه ایران و صدور انواع بیمه نامه ها بهره‌ مند گردند.

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران مناطق شمال تهران تحت پوشش نمایندگی بیمه ایران

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران تمامی مناطق شمال تهران از قبیل  فرمانيه ، تجريش ، قيطريه ، نياوران ، آجودانيه ، قلهک ، پل رومي ، اقدسيه ، جماران ، چيذر ، دارآباد ، اراج ، درکه ، ازگل ، لويزان ، ميني سيتي، سوهانک ، دروس ، داووديه ، زرگنده ، فرشته ، ولنجک ، محموديه ، کامرانيه ، ظفر، الهيه ، پاسداران، سهروردی و … تحت پوشش قرارداده است و شهروندان تحت پوشش و یا متقاضیان محترم  بیمه ایران می توانند به هر یک از نمایندگی بیمه ایران شمال تهران تماس بگیرند و از کلیه خدمات بیمه ای مانند دریافت خسارت، صدور بیمه نامه ها و … استفاده نمایند.

 

انواع بیمه نامه های بیمه ایران در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

آسودگی فردا را امروز بیمه کنید. بیمه ایران بیمه نامه های گسترده و جامعی را در طول سالیان تجربه در دستور کار خود داشته است و سعی نموده تمامی زمینه ها را تحت پوشش قرار دهد. از بیمه نامه های بیمه ایران می توان  بیمه عمر، بیمه بدنه، شخص ثالث، بیمه آتش سوزی ، بیمه مسئولیت ، بیمه های کشتی – هواپیما و حمل کالا، زلزله، بیمه مسافرتی ، درمان تکمیلی، انواع بیمه مسئولیت، بیمه حوادث، بیمه بازنشستگی، بیمه زنان خانه دار، مدیران ، ورزشکاران و مراکز ورزشی ، بیمه مهندسی وطرح های نوین بیمه را نام برد.

از رایج ترین بیمه نامه های بیمه ایران می توان به بیمه نامه های همچون بیمه ثالث ایران که یک بیمه نامه اجباری بوده و تمامی صاحبان وسیله نقلیه زمینی ملزم به خرید پوشش بیمه ثالث هستند و یا بیمه بدنه ایران که در مواقع بروز حوادث رانندگی ، مالک و یا راننده خودرو دیگر نگران جبران خسارت و هزینه های تحمیلی در جهت تعمیر و تعویض قطعات زیان دیده  خودرو نخواهد بود. و یا بیمه درمان تکمیلی که امروزه و با وجود هزینه های بسیار سنگین درمانی یک پشتوانه دلگرم کننده ای است برای افرادی که به بیماریهای سخت مبتلا می گردند زیرا اکثریت افراد برای تأمین هزینه های درمان با چالش های بزرگی روبه رو می شوند.

 
کارت سبز در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

یکی از افتخارات بیمه ایران این است که تنها شرکت بیمه در ایران می باشد که کارت سبز بیمه شخص ثالث را ارائه می دهد . کارت سبز همان بیمه نامه شخص ثالث است که در قالب یک گواهینامه بین المللی صادر می گردد. و برای رانندگانی که قصد عبور و مرور موقت به کشورهای مشخصی که آنها نیز عضو کشورهای کارت سبزهستند ، ارائه شده است. اگر این رانندگان در مرزها و یا داخل کشورهای دارای سیستم کارت سبز دچار حادثه رانندگی شده و مقصر حادثه شناخته شوند، می توانند از خدمات بیمه شخص ثالث استفاده نمایند و خسارت فرد زیان دیده را از طریق کارت سبز خود جبران نمایند.

 
سوابق و حدود فعالیت نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

این نمایندگی با بیش از 20 سال سابقه درخشان در ارائه خدمات بیمه ای و صدور انواع بیمه نامه در شمال تهران فعالیت می کند. نمایندگی بیمه ایران امکان صدور تمامی بیمه نامه ها را دارد.

 
نمایندگی بیمه ایران شمال تهران مزایای نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

*عضویت بیمه گزارن در باشگاه اطلاع رسانی نمایندگی *بهره مندی از خدمات پیگیری مستمر جهت خسارت، وام و سایر امور بیمه ای بیمه گزاران

 
نحوه دریافت مشاوره قبل ازدرخواست صدورهر نوع بیمه نامه‌ای ؟

ساکنین محترم مناطق شمال تهران می توانند جهت دریافت مشاوره های رایگان کارشناسان ما و یا دریافت کلیه خدمات بیمه ایران و صدورانواع بیمه نامه  با شماره 91030805-021 تماس حاصل نمایند.

ضمنا ارسال بیمه نامه توسط این نمایندگی به مناطق شمال تهران رایگان می باشد.

 

 

نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران خدمات نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

نمایندگی بیمه ایران تهران در شمال تهران مانند سایر مراکز ارائه خدمات بیمه ایران، به بیمه گزاران این شرکت بیمه خدمت رسانی می نماید. این خدمت رسانی شامل تمام خدمات بیمه ای قابل ارائه می باشد. این خدمات به شرح ذیل می باشد :

مشاوره حضوری و تلفنی

ارائه مشاوره توسط کارشناسان حرفه ای مستقر در نمایندگی بیمه ایران انجام می شود. ضمن دریافت مشاوره، پوشش های مناسب با شرایط بیمه گزار به ایشان پیشنهاد می شود. همچنین بیمه گزار از تخفیف های قابل ارائه در بیمه نامه مطلع می شود. در نتیجه بیمه نامه ای با پوشش های مناسب و حق بیمه‌ی تعدیل شده در اختیار ایشان قرار می گیرد.

استعلام نرخ بیمه نامه

استعلام حق بیمه‌ی انواع بیمه نامه های بیمه ایران با روش های مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارسال پیامک و اخذ استعلام به صورت آنلاین انجام می شود.

تماس تلفنی با شماره 91030805-021

استعلام صحت بیمه نامه

استعلام صحت بیمه نامه های بیمه ایران در وب سایت رسمی این شرکت بیمه انجام می شود. البته این درخواست را از شعب و نمایندگی بیمه ایران نیز می توانید داشته باشید. اگر شرکت بیمه دیگری بیمه نامه شما را صادر کرده است از طریق سامانه سنهاب در بیمه مرکزی می توانید اقدام به اخذ استعلام اصالت (صحت) بیمه نامه نمایید.

صدور بیمه نامه

صدور انواع بیمه نامه توسط نمایندگی جنرال بیمه ایران صورت می پذیرد. کارشناسان مستقر در این نمایندگی ها دارای مجوز کارشناسی برای بازدید پیش از صدور بیمه نامه می باشند. صدور بیمه نامه های بیمه ثالث ایران، بیمه بدنه ایران، بیمه عمر ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه مهندسی ایران، بیمه آتش سوزی ایران، بیمه زلزله ایران و … در نمایندگی بیمه ایران تهران انجام می شود.

پرداخت اقساط بیمه نامه

با توجه به شرایط حاکم در جامعه، شرکت بیمه ایران امکان پرداخت حق بیمه به صورت اقساط را فراهم نموده است. پرداخت اقساط می تواند به صورت آنلاین انجام شود. بیمه گزار می تواند از طریق دستگاه پوز موجود در کلیه نمایندگی های بیمه ایران اقدام به پرداخت اقساط نماید.

 

نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران بیمه بدنه در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران کلیه امور مربوط به بیمه بدنه انجام می‌شود. بیمه بدنه پس از بیمه ثالث ایران پرمخاطب ترین بیمه نامه است. در نتیجه در بیمه ایران به ارائه خدمات مناسب برای این بیمه نامه توجه ویژه ای شده است.

 

خدمات بیمه بدنه در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

خدمات بیمه بدنه ایران در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران شامل خدمات زیر می گردد:

مشاوره بیمه بدنه

استعلام نرخ بیمه بدنه

استعلام صحت بیمه بدنه

بازدید و کارشناسی بیمه بدنه

صدور بیمه بدنه

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، این نمایندگی کارشناسی بیمه بدنه ایران را انجام میدهد. در نتیجه نیاز به مراجعه به شعب بیمه ایران نیست. برای صدور بیمه بدنه از دو روش می توانید اقدام کنید:

1- مراجعه حضوری

2- تماس تلفنی و درخواست کارشناسی در محل

 

نکات صدور بیمه بدنه در نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

***  با ارائه درخواست کارشناسی در محل، یکی از کارشناسان این نمایندگی به محل کار یا منزل شما فرستاده می شود.

*** لازم به ذکر است ارسال بیمه نامه بدنه توسط نمایندگی بیمه ایران شمال تهران در شهر تهران رایگان می باشد.

*** اگر تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه دارید، باید کارشناس نمایندگی را مطلع نمایید. و مدارک لازم را ارائه نمایید.

*** در صورت تمدید بیمه نامه 24 ساعت پیش از اتمام آن، نیاز به کارشناسی مجدد نیست. توصیه می شود 72 ساعت قبل از اتمام بیمه بدنه اقدام به تمدید آن نمایید.

*** در صورتی که شرکت بیمه گر را تغییر دهید، نیاز به کارشناسی مجدد است.

*** در صورتی که یک روز از اتمام بیمه نامه بگذرد، نیاز به کارشناسی مجدد خودرو است.

برای صدور فوری بیمه بدنه ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید :

021-91030805

 

همکاری نمایندگان بیمه ایران و دانشگاه تهران

یکی از ویژگی های مهمی که برای نمایندگان بیمه ایران به ویژه پرسنل نمایندگی بیمه ایران شمال تهران وجود دارد این است که پرسنل نمایندگان بیمه ایران می توانند در دانشگاه تهران تا مقاطع بالای تحصیلی ، تحصیل کرده و بر دانش آکادمیک خود در زمینه بیمه بپردازند. این امر زمانی ممکن شد که بیمه ایران برای ارتقای سطح دانش آکادمیک کارکنان خود تعامل جدیدی را با دانشگاههای بزرگ کشور علی الخصوص دانشگاه تهران آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، جلساتی مبنی بر عقد تفاهم نامه ای بین دانشگاه تهران و بیمه ایران با حضور ریاست دانشگاه تهران و رئیس هئیت مدیره بیمه ایران برگزار گردید.

که با توجه به مفاد تفاهم نامه زمینه های همکاری های بیمه ، علمی و دانشگاهی ، امکان ایجاد سطح های تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری بیمه ، مورد بررسی و مذاکره قرار گرفت تا به تبعه آن ، سطح علمی کارکنان و نمایندگان بیمه ایران به کارشناسی ارشد و دکتری ارتقا یابد.

تفاهم نامه همکاری با دانشگاه تهران

طبق تفاهم نامه همکاری های بیمه ای و علمی ما بین دانشگاه تهران و بیمه ایران ، مصوب شد که شرکت بیمه ایران از طریق نمایندگان خود ، خدمات بیمه ای را مانند صدور بیمه نامه های مسئولیت مدنی ، بیمه آتش سوزی ایران ، بیمه عمر ایران ، بیمه تمام درمان ، حوادث ، حوادث دانشجوی  ، بیمه ثالث ایران ، بیمه بدنه ، بیمه درمان مسافران اعزامی به خارج از کشور و غیره را به هیئت مدیره ، هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان دانشگاه تهران ارائه دهد.

همچنین بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردید که آموزش های عالیه ضمن خدمت پرسنل و نمایندگان بیمه ایران مانند نمایندگی بیمه ایران شمال تهران با ارائه مدرک معتبر آموزشی از دانشگاه تهران در دستور کار قرار به گیرد. لازم به ذکر است که پیش از این نیز شرکت بیمه ایران چند تفاهم نامه همکاری با دانشگاههای دیگر از جمله پیام نور ، دانشگاه جامع علمی کاربردی به امضاء رسانده است.

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

با افتخار اعلام میداریم تمامی مناطق در لیست زیر تحت پوشش این نمایندگی بوده و در عین حال میتواننند از خدمات بیمه در محل نیز استفاده کنند و یا با نمایندگی تماس و از خدمات بیمه غیر حضوری استفاده کنند.

نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران

 • نمایندگی بیمه ایران اقدسیه
 • نمایندگی بیمه ایران الهیه
 • نمایندگی بیمه ایران اوین
 • نمایندگی بیمه ایران درکه
 • نمایندگی بیمه ایران ازگل
 • نمایندگی بیمه ایران امام زاده قاسم
 • نمایندگی بیمه ایران باغ فردوس
 • نمایندگی بیمه ایران تجریش
 • نمایندگی بیمه ایران جماران
 • نمایندگی بیمه ایران چیذر
 • نمایندگی بیمه ایران دارآباد
 • نمایندگی بیمه ایران دربند
 • نمایندگی بیمه ایران درکه
 • نمایندگی بیمه ایران دزاشیب
 • نمایندگی بیمه ایران جوزستان
 • نمایندگی بیمه ایران زعفرانیه
 • نمایندگی بیمه ایران سوهانک
 • نمایندگی بیمه ایران شهرک نفت
 • نمایندگی بیمه ایران شهرک محلاتی
 • نمایندگی بیمه ایران فرمانیه
 • نمایندگی بیمه ایران فرشته
 • نمایندگی بیمه ایران قیطریه
 • نمایندگی بیمه ایران کاشانک
 • نمایندگی بیمه ایران کامرانیه
 • نمایندگی بیمه ایران محمودیه
 • نمایندگی بیمه ایران نیاوران
 • نمایندگی بیمه ایران ولنجک
 • نمایندگی بیمه ایران سعادت آباد
 • نمایندگی بیمه ایران شهرک غرب
 • نمایندگی بیمه ایران شهرک مخابرات
 • مناطقه 2 تهران در شمال شرقی میدان آزادی
 • منطقه 3 تهران در شمال شرقی
 • منطقه 4 تهران در شمال شرقی
موارد مرتبط با این موضوع: